ZYRTARE: Zgjidhet lojtari më i mirë i javës në Champions League

56
SHARE

Liga e Kampionëve në këtë mesjavë ka zhvilluar ndeshjet e dyta të grupeve.

Lionel Messi është zgjedhur si lojtari më i mirë i javës në kompeticionin më të rëndësishëm në rang klubesh.

Argjentinasi shënoi dy gola në transfertën e vështirë kundër Tottenhamit në fitoren e katalanasve me rezultatin 2-4.

Këto dy gola dhe paraqitje e mirë ekipore bënë që ylli argjentinas të votohet edhe këtë javë si lojtari më i mirë.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.