ZYRTARE: Yllin që e kërkonte me ngulm Milani, kalon tek skuadra tjetër

173
SHARE

Lucas Lima i ka shokuar top-skuadrat evropiane.

Sulmuesi brazilian e ka zyrtarizuar kalimin tek Palmerias.

Lima është nën kontratë tek Santosi deri me 1 janar, por ai ka arritur marrëveshje me skuadrën tjetër braziliane, transmeton orainfo përcjell Transferimet.net

Lima zyrtarisht e ka bërë të ditur lajmin në llogaritë e tij sociale, por edhe Palmerias ka njoftuar zyrtarisht për transferimin e tij.

Milani ishte shumë afër që ta transferonte brazilianin, por që në garë ishin edhe Inter, Barcelona dhe Manchester United.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.