ZYRTARE: Tjetër transferim nga Roma, i dyti brenda ditës

116
SHARE

Pas zyrtarizimit të Justin Kluivert, Roma menjëherë gjen zëvendësuesin e portierit Lukasz Skorupski, i cili u largua nga Roma.

Bëhet fjalë për Antonio Mirante, i cili vie pikërisht nga Bologna, që po konsiderohet si marrëveshje shkëmbimi, transmeton Transferimet.net.

Ai ka nënshkruar kontratë tre-vjeçare dhe bëhet përforcimi i pestë i Romës.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.