ZYRTARE: Rexha te Feronikeli

21
SHARE

Sulmi i Feronikelit po merr flakë me përforcimin më të ri të klubit, Kastriot Rexha.

Në edicionin e kaluar Rexha ishte golashënuesi i dytë më i mirë në Vala Superligën e Kosovës.

Kastriot Rexha së fundmi ishte pjesë e KF Dritës, teksa që nga fillimi i karrierës ka luajtur për Besën e Pejës, Prishtinën, Trepçën ‘89, Vllazninë dhe Hysin.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.