ZYRTARE: Një tjetër lojtar konfirmon pensionimin nga kombëtarja e Gjermanisë

94
SHARE

Gjermania nuk do të mund të llogaritë më te Mario Gomez. Sulmuesi me përvojë i bashkohet Mesut Ozil në listën e të pensionuarve nga kombëtarja gjermane.

Gomez thotë se e ka përmbushur ëndrrën e tij duke fituar një vend në skuadrën e përfaqësueses për Botërorin 2018 dhe tani do të largohet për t’i dhënë hapësirë të rinjve, transmeton Transferimet.net.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.