ZYRTARE: Lincoln – Drita mund ta ndiqni në këtë kanal kosovar

54
SHARE

Duelin final të raundit paraeliminator të Ligës së Kampionëve ndërmjet kampionit nga Gjibraltari, Lincoln dhe kampionit nga Kosova, Dritës që sot, mund ta ndiqni në RTK, shkruan Gazetasheshi.com.

Sfida do të zhvillohet prej orës 20:30 në Gjibraltar.

Në rast të fitores në këtë ballafaqim, Drita do të luajë në raundin e parë eliminator me gjigantin suedez, Malmo.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.