ZYRTARE: Largohet nga Roma

77
SHARE

Ka përsëri zhvillime te Roma, pasi portieri Lukasz Skorupski ka arritur marrëveshje për t’iu bashkuar Bolognas.

27 vjeçari iu bashkua klubit romak në sezonin 2013/14 dhe ka bërë 16 paraqitje, transmeton Transferimet.net.

Dhe Skorupski tani do të mbetet sërish në Serie A, por te Bologna.

Related image

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.