ZYRTARE: Konfirmohet largimi i mbrojtësit të Real Madrid

130
SHARE

Mbrojtësi i Real Madrid, Theo Hernandez është huazuar në Real Sociedad, kanë konfirmuar dy palët.

Dy klubet njoftojnë se kanë arritur marrëveshje për huazimin e francezit Theo Hernandez për sezonin në vazhdim, transmeton Transferimet.net.

Në mëngjesin e sotëm ai i është nënshtruar vizitave mjekësore dhe do të prezantohet në ditët e ardhshme.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.