ZYRTARE: Italia publikon listën e lojtarëve, ja befasia!

68
SHARE

Italia ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet miqësore kundër Argjentinës dhe Anglisë.

Trajneri në detyrë i Italisë, Gigi Di Biagio ka bërë befasinë pasi sërish nuk e ka grumbulluar Mario Balotellin.

Talenti i Fiorentinës, Federico Chiesa, është ftuar bashkë me portierin legjendar Gianluigi Buffon.

Kjo është lista e plotë e Di Biagios:

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.