ZYRTARE: Iniesta prezantohet nga klubi i ri

66
SHARE

Andres Iniesta do ta vazhdojë karrierën në futbollin japonez.

Andres Iniesta ka zgjedhur klubin e ri.

Legjenda e Barcelonës do ta vazhdojë karrierën në futbollin japonez.

Vissel Kobe ka filluar konferencën për media ku Iniesta do të prezantohet si futbollist i ri.

Iniesta u largua si futbollist i lirë nga Barcelona dhe ka zgjedhur Vissel Kobe si ekipin e tij të ri.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.