Zyrtare: Bylbyl Sokoli merr drejtimin e skuadrës së madhe nga Superliga

44
SHARE

Llapi mbeti pa trajner pas largimit të Tahir Batatinës duke u zgjedh si drejtor sportiv.

Skuadra nga Podujeva në sezonin e ardhshëm do të drejtohet nga trajneri i mirënjohur, Bylbyl Sokoli.

Ish-trajneri i Kek-ut, Hysit dhe Renovës do të jetë trajner i skuadrës që ishte shumë konkurruese gjatë këtij sezoni.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.