ZYRTARE: Ashley Cole surprizon me ekipin e ri

109
SHARE

LA Galaxy ka ri-nënshkruar me Ashley Cole, sipas Kevin Baxter të Los Angeles Times.

Baxter raportoi të martën se LA do ta kthejë veteranin në 2018 pasi kishte kontratat e tij në skadenc pas sezonit 2017. Cole, 37 vjeç, u shfaq në 29 ndeshje të rregullta të sezonit për LA vitin e kaluar, duke shënuar një gol dhe duke regjistruar dy asistime nga pozicioni i tij i majtë i mbrojtjes.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.