ZYRTARE: Ajax kompleton super-transferimin nga Southampton

89
SHARE

Ajax ka kompletuar transferimin e mesfushorit Dusan Tadic nga Southampton.

Tadic është aktualisht në Rusi me përfaqësuesen e Serbisë, prandaj do të prezantohet si lojtar i Ajax më 1 korrik, transmeton Transferimet.net

Në katër vite sa ishte pjesë e Southampton, ai bëri 162 paraqitje dhe shënoi 23 gola.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.