Zbulohet lista e Kombëtares shqiptare, Panucci i rrëmben Kosovës kapitenin e U-21, vjen edhe Loret Sadiku

24
SHARE

Kombëtarja shqiptare vazhdon të ftojë në ekip futbollistë nga Kosova.

Kombëtarja shqiptare do të ndeshet me Skocinë në datën 17 nëntor në “Loro Boriçi”, takim i vlefshëm për UEFA Nations League.

Më pas në datën 20 nëntor do të luhet edhe takimi miqësor me Uellsin në “Elbasan Arena”.

Ajo që bie në sy është rikthim i Loret Sadikut, i cili ka qenë më parë pjesë e kombëtares, në kohën e Gianni De Biasit.

Risia tjetër është emri i Ardian Ismailit. i cili ka lënë Kosovën U-21 dhe tashmë është kuqezi.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.