Wigan – Manchester City, formacionet zyrtare

33
SHARE

Manchester City është mysafire e Wigan Athletic në rrethin e 1/8 në FA Cup në ndeshjen që nis në ora 20:55.

Fituesi i ndeshjes kualifikohet në çerekfinale të kupës dhe do të jetë nikoqir i Southampton, ndërsa në rast barazimi luhet edhe ndeshja e dytë në Etihad, transmeton Transferimet.net.

Formacionet zyrtare:

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.