VIDEO/ ‘Zgjohet’ Neymar, shikoni çfarë supergoli shënoi në fundjavë

31
SHARE

Paris Saint Germain mori një fitore të lehtë 3-0 në transfertë përballë Nices.

Ishte Neymar i cili shkëlqeu në këtë ndeshje duke shënuar dy gola, në fillim dhe në fund të ndeshjes.

Braziliani hapi serinë e golave me një realizim perfekt në hyrje të zonës.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.