VIDEO/ Stërvitja e fundit para ndeshjes me Besiktas, tifozët i vënë flakën stadiumit

21
SHARE

Sonte në orën 18:00 do të luhet derbi i Stambollit midis Besiktas dhe Gallatasarayt.

Dje ekipi ka bërë stërvitjen e fundit në stadiumin Turk Telekom Arena dhe tifozët kanë qenë as më shumë e as më pak por plot 41.000.

Futbolcularımızın taraftarımızla buluşma anı. Aslantepe'de manzara alev alev 🔥

Posted by Galatasaray on Saturday, December 1, 2018

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.