VIDEO/ Lojtari i Milanit shkon të pijë ujë, e pabesueshme çfarë i bën Gattuso

209
SHARE

Milan ka marrë edhe fitoren e dytë në Ligën e Evropës.

Në një natë të mbushur me emocione, skuadra e Gennaro Gattusos ka arritur të mposht grekët e Olympiacos me rezultatin 3-1.

Kjo ndeshje në disa raste kishte edhe momentet e saja gazmore.

Një rast i tillë u pa tek festa e golit të Milanit.

Teksa i gjithë ekipi po festonte golin, Calhanoglu afrohet drejt stolit për të pirë ujë, diçka që nuk i ka pëlqyer aspak trajnerit të tij.

Gattuso shkon te mesfushori turk dhe i thotë “sa je futur në lojë, pse vjen të pish ujë!” një gjest tipik i ish-mesfushorit të Milan.

https://twitter.com/twitter/statuses/1047931647193231365

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.