Van Persie po rikthehet te ish-skuadra e tij

93
SHARE

Robin van Persie do të ribashkohet me Feyenoord, dhe transferimi do të ndodhë në këtë afat kalimtar.

Sulmuesi hollandez luan aktualisht në Turqi me Fenerbahce, mirëpo do të rikthehet në Eredivisie, te skuadra e Feyenoord.

Sipas “Voetbal International”, testet mjekësore janë aranzhuar për nesër, njofton Transferimet.net.

Van Persie ka qenë anëtar i Feyenoord nga viti 1999 e deri në vitin 2004./Transferimet.net/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.