U kry! Kësaj skuadre do t’i takojë Rodriguez

867
SHARE

James Rodriguez dëshiron të vazhdojë qëndrimin e tij në Bayern Munich pasi huazimi i tij nga Real Madrid përfundon dhe pranon se Bundesliga ka tejkaluar pritjet e tij,përcjell ORAinfo.

Kolumbiani ka impresionuar në Allianz Arena duke u bashkuar me një marrëveshje huazimi dy vjeçare në korrik të vitit të kaluar.

Kryetari i Bayernit, Karl-Heinz Rummenigge, konfirmoi muajin e kaluar se ata kanë mundësinë të nënshkruajnë me James për një marrëveshje të përhershme për 42 milionë euro, megjithëse ai theksoi se nuk kishte nxitje për shkak të shkaktimit të klauzolës.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.