Tymi pushton fushën, gjyqtari ndërprenë ndeshjen në Holandë (VIDEO)

30
SHARE

Një re e madhe tymi erdhi në ndeshjen mes Twentes dhe NAC Bredës, nga tifozët vendas, në takimin e javës së kaluar që u luajt në Holandë.

Tymi ishte aq i madh, sa arbitri u detyrua të ndërpresë për disa momente takimin.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.