Tifozët e sulmojnë Neymarin me shishe

136
SHARE

Neymar është sulmuar sonte nga tifozët e Marseilles.

PSG e mposhti Marseillen në udhëtim me rezultat 0 me 2, por që Neymar e pësoi keq.

Ylli brazilian ishte sulmuar nga tifozët vendas, që e gjuajtën me shishe të vogla xhami, përcjell “lajmi.net”.

Neymar kishte treguar shishen menjëherë te gjyqtari i ndeshjes, por që ndeshja vazhdoi tutje.

Golat për PSG-n i shënuan Kylian Mbappe dhe Julian Draxler, për t’i dhuruar tri pikë parisenëve në javën e 11-të në Ligue 1. /Lajmi.net/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.