Tevez tregon finalen më të “çmendur” në botë

69
SHARE

Argjentinasi Carloz Tevez ka folur për ndeshjen finale të Copa Libertadores mes Boca Juniors dhe River Plate.

“Po, kjo është ndeshja më e rëndësishme. Nuk ka finale tjetër që krahasohet me këtë. Nëse flasim për këtë ndeshje, do të kuptojmë se nuk ka asgjë me të rëndësishme për lojtarët, tifozët dhe personat që u rritën me këtë klub.

Nuk besoj se ka ndeshje më të mirë se kjo, një Clasico në finalen e Libertadores. Nuk mund të kërkosh më shumë”, tha Tevez.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.