Tërhiqet shorti për gjysmëfinalet e FA Cup, këto janë përballjet që do të zhvillohen

48
SHARE

Manchester United dhe Tottenham Hotspur përballen në gjysmëfinale të FA Cup pas hedhjes së shortit.

Derisa, gjysmëfinalja tjetër zhvillohet ndërmjet Chelsea dhe Southampton, transmeton “Transferimet”.

Dy ndeshjet gjysmëfinaliste do të luhen në Wembley, shtëpia e përkohshme e Tottenham për këtë sezon, më 21-22 prill.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.