Të mëdhatë nuk falin në Champions, Napoli fitore dramatike me Liverpoolin

24
SHARE

U luajtën mbrëmjen e sotme 6 ndeshje të fazës së grupeve të Ligës së Kampioneve, njofton Syri.net.

Barcelona dhe Interi i kalojnë me sukses transfertat respektive, duke fituar respektivisht ndaj Tottenham dhe PSV.

Atletico e Madridit dhe Borussia e Dortmundit morën pikët e plota në shtëpi, ashtu sikurse edhe Porto dhe Napoli.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni rezultatet e ndeshjeve të kësaj mbrëmjeje.

Image

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.