Spalletti me deklaratë qesharake për Messin

31
SHARE

Luciano Spalletti ka bërë një deklaratë befasuese rreth Leo Messit.

Luciano Spalletti ka thënë se Leo Messi është idoli i çdo fëmijë në botë, para ndeshjen Inter – Barcelona.

“Messi është idoli i çdo fëmijë dhe inspirim për tu bërë si ai në të ardhmen”, përcjell “lajmi.net”.

“Nëse edhe fëmijët mendojnë se ju jeni më i miri në botë, atëherë ju jeni.

“Nëse jeni një lojtar i madh, atëherë juve ju duhen ta prekni vetëm dy herë topin dhe ta fusni atë në rrjet, këtë gjë e bën Messi”, ka shtuar më tej Spalletti. /Lajmi.net/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.