Skuadra e Malmos mbërrin në Kosovë

30
SHARE

Skuadra e Malmos ka mbërritur në Kosovë një ditë para zhvillimit të ndeshjes me Dritën.

Sot pas orës 16:00, Malmo ka ateruar në aeroportin e Prishtinës në Kosovë.

Të martën me fillim nga ora 20:45, skuadra e famshme suedeze do të jetë mysafire e Dritës, në kuadër të raundit të parë kualifikues të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja mes Dritës dhe Malmos do të zhvillohet në stadiumin ‘Adem Jashari’.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.