Skedina e ekspertit: Ja si del finalja Chelsea-United dhe 4 të tjera…

75
SHARE

Stefano Palmieri, i cili formulon parashikimet e ndeshjeve të futbollit te prestigjiozja sportive italiane “Calciomeracto”, jep këto ndeshje për skedinën e sotme.

Skedina

Chelsea-Manchester United 0-2 gola (Koeficienti 1.54)

Livorno-Lecce gol (1.60)

Lyon-Nice over 2.5 (1.39)

Dijon-Angers over 2.5 (1.57)

Malaga-Getafe 2 (2.28)

Koeficienti total 12.2

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.