Skedina e çmendur, nuk do ta besoni se si i kishte luajtur Romën dhe Liverpoolin djali nga Mallakastra

159
SHARE

Një djal nga Mallakastra ka bërë një parashikim të çmendur me ndeshjet e Champions League.

Ai ka luajtur 1-3+ Romën dhe 1-2 me pjesë Liverpoolin, ai është bërë pishman pasi i ka luajtur vetëm 100 lek dhe ka fituar 320 mijë lek të vjetra.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.