Shihni momentin kur tifozët e Fenerbahçes godasin trajnerin e Besiktas (VIDEO)

86
SHARE

Është e pamundur që mos ketë incidente në derbin mes Fenerbahçes dhe Beshiktashit.

Kësaj here, pre e dhunës ka renë trajneri i skuadrës mike, Gunes. Ai është gjuajtur me sende të forta nga tifozët e Fenerbahçes, dhe si për rrjedhojë, i çanë kokën.

Në minutën e 59-të, gjyqtari e ndërpreu ndeshjen, pasi ishte e pamundur që të luhej futboll.

Situatë tepër e acaruar që ngjasonte me një arenë lufte.

Në videon e mëposhtme mund të shihni momentin kur goditet trajneri i Beshiktashit.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.