Serbi 1-2 Zvicër, notat e lojtarëve

64
SHARE

Lojtarët shqiptarë janë vlerësuar me nota të mira për paraqitjen në fitoren e Zvicrës ndaj Serbisë.

Me golat e Xhakës dhe Shaqirit, Zvicra ka mposhtur 2:1 Serbinë duke e përmbysur rezultatin në Kaliningrad të Rusisë në ndeshjen e vlefshme për grupin E në Kupën e Botës.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në fotografinë e mëposhtme.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.