Salah me një transferim sensacional në verë?

68
SHARE

Paris Saint-Germain raportohet se kanë kontaktuar Mohamed Salah dhe po përgatitin një lëvizje të bujshme verore për të.

25 vjeçari ka qenë në një formë të shkëlqyeshme për ‘Të Kuqtë’, ku ka shënuar 38 gola dhe ka asistuar 13 herë në të gjitha garat.

Dhe performancat fantastike të tij nuk mbetën pa u vënë re dhe sipas Le10Sport, gjiganti francez i ka bërë me dije përfaqësuesve të Salah se kanë interesim për egjiptianin, transmeton Transferimet.net.

Për të financuar transferimin e tij, PSG e ka në plan të largojë Edinson Cavanin për një çmim 70 milionë funte.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.