S.S Lazio – A.C Milan, formacionet zyrtare

31
SHARE

Lazio dhe Milan takohen në kuadër të gjysmëfinales së Coppa Italia.

Ndeshja e parë, e zhvilluar në San Siro, kishte përfunduar pa gola, transmeton “Transferimet”.

Prandaj, Milanit duhet të shënojë së paku një gol për t’u kualifikuar në finale.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.