Rikthehet Adriano, befason gjithë botën me skuadrën e re

88
SHARE

Adriano do t’i rikthehet futbollit aktiv. Ish-sulmuesi i Interit dhe Romës do të luajë për Flamengon.

Sipas raportimeve të fundit, ai ka arritur marrëveshje me klubin në fjalë. Prej që e la futbollin, Adriano është përfshirë në botën e krimit dhe drogës.

Më në fund “Perandori” ka vendosur ta lë këtë jetë të pistë dhe t’iu rikthehet fushave.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.