Refuzoi kombëtaren, zbulohet çfarë ka bërë Ronaldo gjatë Ligës së Kombeve

32
SHARE

Cristiano Ronaldo nuk iu bashkua Portugalisë gjatë ndeshjeve të fundit në Ligën e kombeve.

Ronaldo nuk iu bashkua Portugalisë në miqësoren ndaj Kroacisë dhe duelit ndaj Italisë në Ligën e Kombeve.

5 herë fituesi i “Topit të Artë” ka shfrytëzuar pushimin e ndeshjeve ndërkombëtare për të punuar në përmirësimin e formës së tij fizike te Juventus.

Mediat italiane raportojnë se Ronaldo ka shfrytëzuar dy javët e fundit për të punuar rreth përmirësimit të formës fizike.

Ronaldo kërkon golin e parë në Serie A në duelin e javës së katërt ndaj Sassuolos.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.