Reali luajti dobët, Varane: Nuk do t’i fitojmë të gjitha ndeshjes me rezultatin 5-0

13
SHARE

Reali i ka siguruar tre pikë mbrëmë në Bernabeu në fitoren minimale kundër Espanyolit, mirëpo gati askush nuk është i kënaqur me paraqitjen e tyre më shumë se Raphael Varane.

Ne nuk do t’i fitojmë të gjitha ndeshjet me rezultatin 5-0, jemi në ligë shumë të komplikuar”, ka thënë fituesi i Kupës së Botës me Francën.

“Espanyoli luan futboll shumë të mirë. Ishte e vështirë mirëpo ne nuk pranuam gol dhe është një fitore e mirë”.

Real Madridi është pa humbje që nga ardhja e trajnerit të ti, Julen Lopetegui.

“Ne e bëjmë atë që na e kërkon trajneri”.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.