Real Madridi shokon Icardin!

177
SHARE

Real Madridi ka refuzuar ta marrë Icardin.

E ardhmja e Mauro Icardit do të jetë Interi.

Sipas “Libertad Digital”, Real Madridi ka refuzuar ta marrë Icardin, përcjellë “Lajmi.net”.

Agjentja dhe gruaja e lojtarit, Wanda Nara, ka tentuar gjatë gjithë kohës arritjen e akordit me “Los Blancos”.

Mirëpo, Reali nuk ka shprehur interesim për të afruar në ekip sulmuesin argjentinas.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.