Real Madrid e ofron një lojtar dhe para për Icardin

80
SHARE

Real Madrid ka humbur shpresat në Karim Benzeman.

Real Madrid nuk i beson më sulmin Karim Benzemas, andaj po kërkon një zëvendësues për të.

Mauro Icardi ka kohë që po lidhet me një kalim te skuadra spanjolle, përcjell “lajmi.net”.

Real Madrid është duke tentuar transferimin e sulmuesit argjentinas në verën e vitit 2019, por ka një ofertë për Interin.

Skuadra spanjolle është e gatshme që t’i ofroj nerazurëve Benzeman dhe një shumë të parave për t’i marr shërbimet e Icardit. /Lajmi.net/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.