Real Madrid 1-0 Espanyol, notat e lojtarëve

21
SHARE

Real Madrid ka mposhtur Espanyolin me rezultat minimal 1:0.

Golin e vetëm të takimit e realizoi Marcos Asensio me një goditje fantastike me të majtën.

“Mbretërit” pas kësaj fitore grumbullojnë 13 pikë dhe prijnë në tabelë. /Lajmi.net/

Këto janë vlerësimet për lojtarët:

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.