Rakitic zbulon arsyen pse nuk u transferua në PSG

16
SHARE

Ivan Rakitic nuk u largua nga skuadra e Barcelonës.

Ivan Rakitic kishte ofertë nga Paris Saint-Germain për largim nga Barcelona, gjatë afatit kalimtar të verës.

Por, mesfushori kroat nuk kishte dyshime për të ardhmen e tij dhe vendosi të mbetej te klubi katalan.

“PSG? Asnjëherë nuk ka dyshuar, ndiem me fat”, deklaroi Rakitic për “Mundo Deportivo”, përcjell “lajmi.net”.

“Jam në klubin më të mirë në botë, Barcelona është më ndryshe dhe unike”, u shpreh ai

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.