Rafinha rikthehet në Inter?

45
SHARE

Rafinha mund të rikthehet në Inter nga muaji janar, sipas raportimeve nga Italia.

Siç njofton Calciomercato, Inter mund të provojë transferimin e mesfushorit brazilian në afatin kalimtar të janarit, transmeton Transferimet.net.

25 vjeçari nuk është në planet e Ernesto Valverde dhe meqë ka më pak se dy vite të mbetura në kontratë, Rafinha shpreson të kthehet në Itali dhe jo në formë huazimi por si transferim permanent.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.