Punë e kryer! Kësaj skuadre do t’i takojë Justin Kluivert

69
SHARE

Justin Kluivert i Ajaxit është  në listën e verës të Manchester Unitedit, raporton Sunday Times, përcjell ORAinfo.

Bosi i Unitedit, Jose Mourinho, është i gatshëm të lejojë Anthony Martial të lërë Old Trafford këtë verë dhe ka filluar rreshtimin e zëvendësimeve.

Malcom dhe Kluivert janë dy opsione rinore, ndërsa Thomas Lemar i Monakos me më pak përvojë është gjithashtu duke u konsideruar  të jetë i përfshirë në këtë listë./ORAinfo/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.