PSG vazhdon garën për yllin francez

34
SHARE

Paris Saint Germain duket se nuk ka hequr dorë për shërbimet e mesfushorit francez.

“L’Equipe” bën të ditur se Tanguy Ndombele është ende në shënjestrën e PSG, transmeton lajmi.net.

Mesfushori i Lyon sezonin e kaluar pati 36 paraqitje, kurse këtë sezon ka 11 të tilla, duke filluar në secilën ndeshje.

Manchester City dhe Tottenham gjithashtu janë skuadrat që kërkojnë shërbimet e francezit.

Ndombele debutoi edhe me Francën, gjatë muajit tetor. Ai është një nga më premtuesit në pozitën e ij. /Lajmi.net/

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.