PSG – St. Etienne, formacionet zyrtare

16
SHARE

PSG e pret Saint-Etienne në shtëpi në ndeshjen e vlefshme për javën e pestë të Ligue 1 nga ora 20:45.

Favoritët janë natyrisht PSG, por mund të pritet një befasi nga St. Etienne të cilët janë ende të pamposhtur në ligë, e poashtu për faktin se Neymar dhe Kylian Mbappe nuk janë fare pjesë e skuadrës, transmeton Transferimet.net.

Thomas Tuchel ka vendosur të mos rrezikojë dy futbollistët kryesorë, që ata të jenë të gatshëm për sfidën e mesjavës në Champions League përballë Liverpool.

Formacionet zyrtare:

PSG: Areola – Meunier, Silva (c), Kimpembe, Bernat – Diarra, Verratti, Rabiot – Di Maria, Cavani, Draxler.

Saint-Etienne:

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.