PSG – Lille, formacionet zyrtare

12
SHARE

Janë publikuar formacionet zyrtare të Paris Saint-Germain dhe Lille para përballjes së tyre në kuadër të Ligue 1.

PSG: Buffon, Marquinhos, Silva (c), Kehrer, Meunier, Verratti, Draxler, Bernat, Di Maria, Mbappe, Neymar.

Lille:

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.