PSG edhe pa ‘yjet’ është e pandalshme, merr fitoren e pestë radhazi

19
SHARE

Paris Saint Germain ka marrë fitoren e 5-të radhazi në Ligue 1 pasi ka mposhtur me rezultatin 4-0 skuadrën e Saint Etienne.

Edhe pse luajti pa yjet e saj kryesorë PSG nuk e pati problem fitoren me skuadrën e vogël franceze.

Golat u shënuan nga: Draxler (22), Cavani (50), Di Maria (80) dhe Diaby (84).

Me këtë fitore PSG kryeson kampionatin francez pasi në 5 ndeshje ka marrë 5 fitore radhazi duke grumbulluar 15 pikë.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.