Përfundon hedhja e shortit në Copa del Rey. Luhen dy derbi

174
SHARE

Ka përfunduar hedhja e shortit për fazën çerekfinale në Copa del Rey.

Fati i goglave ka vendosur që të kemi dy derbi: Reali përballë Leganes, ndërsa Barcelona do të luajë kundër Espanyolit.

Atletico do të provojë forcat me Sevillan, ndërsa dueli i fundit dhe jo më pak i rëndësishëm është Valencia – Deportivo Alaves.

Ndeshjet e para të çerekfinaleve do të luhen në datat 16-17 dhe 18 janar, ndërsa ato të kthimit më 31 janar, 1 shkurt dhe 7-8 shkurt.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.