Parashikimi i çmenduri i ekspertit 2 të ndeshje ‘sigurta’ koeficienti 625

348
SHARE

Një ekspert Gjerman ka bërë dy parashikime të çmendura ku sipas tij dy ndeshje që mund të dalin me pjesë dhe kanë një super koficent ku me vetëm 100 lek bëheni fitues i 62 mijë lekëve.

Ai ka parashikuar Hoffenheim-Dortmund, që dortmund fiton pjesën e parë dhe ndeshjen e fitojnë vendasit, ku të njëjtin parashikim e ka bërë edhe për ndeshen Vitesse-Den Haag.

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.