Parashikimet e Paul Merson

76
SHARE

Paul Merson ka parashikuar ndeshjet e kësaj fundjave në Premier League, e poashtu edhe ndeshjet gjysmëfinaliste në FA Cup.

Liverpool, Arsenal e Manchester City luajnë në kuadër të Premier League, ndërkohë që Manchester United përballet me Tottenham dhe Chelsea luan me Southampton në gjysmëfinalet e FA Cup, transmeton Transferimet.net.

Parashikimet e Paul Merson:

Premier League:

West Brom v Liverpool: 1-2
Watford v Crystal Palace: 1-2
Arsenal v West Ham: 2-0
Stoke City v Burnley: 2-1
Manchester City v Swansea: 3-0
Everton v Newcastle: 1-2

Gjysmëfinalet e FA Cup

Manchester United v Tottenham: 2-1
Chelsea v Southampton: 3-1

Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.