Juventus kthehet në garë për yllin e Atletico Madrid

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes. Juventusi raportohet se u kthye në mbrojtësin e...

“E ardhmja ime nuk varet nga rezultatet, Morata është lojtar stoli!”

Pas ndeshjes së Champions League, të humbur 3-0 kundër Barcelona, Antonio Conte ka folur për të ardhmen e tij: “A do të më duhet të fitojë një trofe për të qëndruar te Chelsea? Nuk është çështje nëse fitoj apo jo....

Julen Lopetegui tashmë ka 19 lojtarë për Kupën e Botës

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes. Lopetegui tashmë ka në mendje 19 lojtarë që...

Dortmund me transferim bombastik nga Koln

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes. Duke e ndjekur atë për një kohë të...

Arsenal me transferim befasues nga Serie A

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes. Me shumë mundësi do të humbasë Hector Bellerin...

Karim Benzema mund të përfundojë në West Ham United

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes. West Ham ka dalë si një skuadër e...

Wenger: Komplimentet e mia për Milanin, Gattuso ka bërë një punë të jashtëzakonshme

Arsene Wenger ka lavdëruar Milanin dhe trajnerin e tyre, Gennaro Gattuso, edhe përkundër se i eliminoi në Ligën e Evropës. Arsenali fitoi ndaj Milanit në Emirates me rezultat 3-1 apo me rezultat të përgjithshëm 5-1, duke e eliminuar nga gara. Ky...

Varane e konfirmon interesimin e gjigantit anglez

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes. Francezi vazhdon të lidhet me një kalim në...

Chelsea po e monitoron yllin e Arsenal

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes. Ramsey ka rënë në radarin e Chelseat. Chelsea është...

U eliminua nga Barcelona, por Chelsea merr lajmin e vitit

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes. Antonio Conte nuk do të largohet nga Chelsea. Trajneri...